Turbat / Україна

Turbat / Україна
Досвід компанії, разом із потужними можливостями легкої промисловості та добрими спеціалістами у швейній галузі, дали нам впевненість, що виробництво спорядження в Україні є ефективним, якісним та дуже конкурентноспроможним. Однією з цілей українського бренду Turbat є сильна позиція на місцевому ринку. Якість виробництва, професійний підбір матеріалів та впевнений маркетинговий підхід — це пріоритети бренду.
Зроблений активною командою розробників, мандрівниками для мандрівників, Turbat задуманий бути надійним і довговічним у карпатських умовах та у далеких мандрах.

Зроблено мандрівниками
Нам важливо, щоб все було таким, як є насправді. Деколи мокрим, брудним, надто спекотним чи розтягнутим в часі, але попри все таким захоплююче новим і вражаючим. Можливо не таким як ми бачили в Instagram, можливо погода була нестерпна і “все пішло не за планом”, бо це і є подорож. Спонтанна, інколи абсурдна, незрозуміла і завжди непередбачувана.
Цілком ймовірно, що ми не виглядаємо на фото з мандрівок, як герої, проте у нас є безліч цікавих історій про те, що ми бачили, кого зустріли і що зрозуміли.
Ми створили Turbat, щоб наполегливо і сміливо пізнавати світ навколо себе. Спорядження та одяг, щоб досліджувати, дивуватись і шукати пригоди в будь-якому місці на планеті. Бути вільним, справжнім, щасливим.

Виготовлено в Україні
Ми максимально зберігаємо виробництво в Україні, бо знаємо, що це ознака якості і гордості. Це важлива підтримка місцевих швейних професій та місцевої економіки.
Ми співпрацюємо з десятьма невеликими фабриками з відповідальними умовами праці, де кожен наш виріб виготовляється ретельно і дбайливо.

Намет Turbat Borzhava 2 Alu жовтий

Намет Turbat Borzhava 2 Alu жовтий

Наявність:  1010

Новий яскравий намет для двох людей від Turbat. Borzhava 2 Alu - це чудово збалансований намет по те..

5995 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінки)