Туреччина

Туреччина
Вітаємо вас на сторінці, присвяченій Туреччині – країні, яка є справжнім мостом між Сходом і Заходом, де кожен камінець на вулицях шепоче історії давніх цивілізацій, а гостинність і смачна їжа змушують серце співати!
Почнемо нашу подорож з Істанбулу, міста, що лежить на двох континентах. Тут, серед величних мінаретів і блискучих мозаїк Собору Святої Софії, ви зможете відчути справжній дух історії. Пориньте у вир базарів, де кожен торговець – це історія, а кожен товар – це мистецтво. А ввечері вирушайте на прогулянку по Босфору, де води розповідають власні таємниці.
Але Туреччина – це не тільки Істанбул. Забудьте про час у Каппадокії, де неймовірні кам'яні формації і гарячі повітряні кулі створюють пейзаж, вирваний з казки. Подорожуйте до Ефесу, де стародавні руїни розкажуть вам про славетне минуле, або відвідайте Памуккале з його білосніжними терасами і термальними джерелами.
Турецька кухня? О, це справжній рай для гурманів! Тут кожна страва – це феєрверк смаків: від пікантних кебабів до ніжних баклав. А що може бути краще за чашку справжнього турецького чаю або кави, поданої з величезною гостинністю?
Не забудьте про прекрасні пляжі Туреччини: від курортів Анталії до ідилічних бухт Фетхіє. Тут ви зможете погрузитися в теплі води Середземного моря та зарядитися Сонцем.
Туреччина – це справжня скарбниця для тих, хто любить історію, культуру, пригоди і, звісно, смачну їжу. Це країна, яка залишає в серці кожного яскраві спогади і незабутні враження. Так що пакуйте валізи, Туреччина чекає на вас, щоб відкрити свій неймовірний світ!


Жарти Богів: як вижити на Лікійській стежці

Жарти Богів: як вижити на Лікійській стежці

Пригоди на краю світу Ласкаво просимо на Лікійську стежку, де кожен крок - це не просто ходіння, а епічне подорожування через час і простір, майже як в популярному науково-фантастичному серіалі, ..

Шаурма та інші таємниці султана: гастрономічний гід по турецьким делікатесам

Шаурма та інші таємниці султана: гастрономічний гід по турецьким делікатесам

Відправляючись у кулінарну подорож по Туреччині, пам'ятайте: тут кожен шматочок їжі - це не просто обід, а ціла історія, запечена в тандирі, приправлена спеціями з базару і подана з гордістю справ..

Турецькі автостоп-авантюри: від Босфору до Каппадокії

Турецькі автостоп-авантюри: від Босфору до Каппадокії

Початковий шматок кебабу Почнемо з того, що коли твій гаманець вже вимагає політичного притулку від безперервного фінансового геноциду, а твоя душа кричить «Відпустіть мене на всі чотири сторони ..

Популярні статті

Токовские водопады – втроем на велосипедах

Токовские водопады – втроем на велосипедах

Начало мая – одно из самых красивых времен года и уже несколько лет в эти дни мы выезжаем на велосипедах в новые места по Украине. Например, у нас были совершенно необыкновенные поездки по Кировоград..

Дропшипінг

Дропшипінг

Шановні партнери! У зв'язку з війною, співпраця по дропшипінгу припиняється. Швидше за усе, назавжди. Усім бажаємо миру! ..

Жук, которого нельзя трогать (майка - Meloe proscarabaeus)

Жук, которого нельзя трогать (майка - Meloe proscarabaeus)

Хочу поделиться сведениями о пробежавшей по дороге козявочке (видео прилагается). Она была так велика, что мы увидели её с велосипедов - иссине-черная, сантиметров пять в длину и - жирная. Привычный..

Токовские водопады 27.04.2019

Токовские водопады 27.04.2019

Поезд в Апостолово отбывает из Херсона в 9:35. Уже в 9 началась посадка и, учитывая количество выходных, на него устремилась уйма людей! Пока мы спешно разбирали и упаковывали велосипеды, я догадала..