Таїланд

Таїланд
Ласкаво просимо на сторінку, присвячену країні, де Сонце сяє яскравіше, а смаки мають більше кольорів, ніж веселка – Таїланд! Ця екзотична перлина Південно-Східної Азії зустріне вас відкритими обіймами і відведе в казковий світ, де кожен день – це нова пригода.
Таїланд – це не просто пляжний відпочинок. Тут ви знайдете древні храми, які дихають історією, і джунглі, що шепочуть таємниці. Підніміться на вражаючі гори Пхукета, де види відкриють вам весь Світ, або відправтеся в мандрівку човном по річці Чао Прайя, відчувши всю красу таїландського пейзажу.
І, звичайно, Таїланд – це рай для гурманів. Тутешня кухня – це справжній вибух смаків: від гострих супів та салатів до солодких десертів, які залишать слід у вашому серці. А нічне життя? Бангкок засліпить вас своїми неоновими вогнями та запрошує у світ безкрайньої веселощів та танців.
Але Таїланд – це не тільки про Бангкок. Відкрийте для себе спокійність Чіангмаю з його затишними вуличками і магічними храмами, або відвідайте Аюттхаю, де стародавні руїни розкажуть вам історії минулих епох.
І, звісно, не забудьте про неймовірні таїландські пляжі – від затишних бухт Ко Ланта до вібруючих вечірок на Ко Пханган. Таїланд – це країна, яка змушує вас закохатися з першого погляду і залишає незабутні спогади на все життя.
Таїланд чекає на вас, щоб показати свій неймовірний світ. Тож візьміть свій рюкзак, загорніть у нього трохи пригодницького духу та відправляйтеся в подорож, яка переверне ваше уявлення про Cвіт!


Від тук-тука до швидкісного човна: Гайд по транспорту Таїланду

Від тук-тука до швидкісного човна: Гайд по транспорту Таїланду

Тук-тук: Король тайських доріг Тук-тук у Таїланді - це не просто транспортний засіб, це ікона, це дух пригод, це серце та душа тайських вулиць. Коли ти сідаєш у тук-тук, ти не просто переміщаєшся..

Безпека мандрівника в Таїланді: Сурвайвал-гід країною посмішок

Безпека мандрівника в Таїланді: Сурвайвал-гід країною посмішок

Введення в дикі джунглі Таїланд - це не просто райські пляжі і статуї Будди, це цілий всесвіт, де кожен усміхнений місцевий житель може виявитися вашим найкращим другом... або найгіршим ворогом. ..

Как снять дом на Пхукете

Как снять дом на Пхукете

Всем тем, кто хочет снять дом на Пхукете, следует понимать, что стоимость вилл и домов будет зависеть от места расположения, ваших запросов, количества спален, удалённости от моря, возраста аренду..

Популярні статті

Токовские водопады – втроем на велосипедах

Токовские водопады – втроем на велосипедах

Начало мая – одно из самых красивых времен года и уже несколько лет в эти дни мы выезжаем на велосипедах в новые места по Украине. Например, у нас были совершенно необыкновенные поездки по Кировоград..

Дропшипінг

Дропшипінг

Шановні партнери! У зв'язку з війною, співпраця по дропшипінгу припиняється. Швидше за усе, назавжди. Усім бажаємо миру! ..

Жук, которого нельзя трогать (майка - Meloe proscarabaeus)

Жук, которого нельзя трогать (майка - Meloe proscarabaeus)

Хочу поделиться сведениями о пробежавшей по дороге козявочке (видео прилагается). Она была так велика, что мы увидели её с велосипедов - иссине-черная, сантиметров пять в длину и - жирная. Привычный..

Токовские водопады 27.04.2019

Токовские водопады 27.04.2019

Поезд в Апостолово отбывает из Херсона в 9:35. Уже в 9 началась посадка и, учитывая количество выходных, на него устремилась уйма людей! Пока мы спешно разбирали и упаковывали велосипеды, я догадала..