Кросівки. Купити кросівки

Кросівки - це сучасне взуття, призначене для активного відпочинку. Однак їхня практичність і зручність настільки великі, що кросівки давно стали взуттям і для повсякденного носіння.

Спочатку кросівки призначалися тільки для бігу (англ. cross - перетинати). Такі кросівки найлегші, їхня шкарпеткова частина - гнучка, а п'яткову пом'якшують амортизатори.

Кросівки для туризму вирізняються стійкою до зносу підошвою і підвищеною міцністю верху. Їхня конструкція покликана оптимально захистити ногу. Сучасні мембранні технології надають кросівкам здатність випаровувати вологу, одночасно не пропускаючи її зовні. Підошва бренду Vibram® реклами не потребує, проте вона: не ковзає ні вбік, ні вперед/назад і слабо забивається брудом. Це відбувається завдяки елементам протектора, який самоочищається завдяки спеціально продуманим каналам.Трекінгові кросівки Travel Extreme Stiff

Трекінгові кросівки Travel Extreme Stiff

Наявність:  1029

Трекінгові кросівки з підошвою PROFLEX. Підійдуть для нескладних походів влітку і в міжсезоння. Зо..

1873 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінки)

Як підібрати кросівки:
Кросівки мають відповідати призначенню і сезонності - для туризму або бігу, для занять у спортивному залі або для певних видів спорту тощо.
Кросівки мають бути комфортними вже в процесі примірки. Пізніше вони теж обімнуться по нозі, але ширшими або довшими не стануть.
Устілка - краще знімна, щоб її легко було дістати і висушити.
Система затягування: шнурки, липучка, система швидкого шнурування.
Обов'язково міряйте взуття на обидві ноги, застебнувши і зашнурувавши його повністю, після чого переконайтеся, що кросівки Вам зручні та комфортні.