Salewa

Salewa

Один з найвідоміших світових брендів, який здобув велику популярність та авторитет у світі бере свій початок 8 липня 1935 року, коли Йосеф Лайбехарт (Josef Liebhart) відкрив фірму Salewa GmbH в Мюнхені.
Під час війни фірма виготовляє різні продукти зі шкіри, рюкзаки з металевим каркасом та лижні палиці з горіхового дерева. Внаслідок великого попиту на палиці в зимовому сезоні 1952/53, Salewa виходить на ринок спортивних товарів.
1955 року Salewa спонсорує експедицію на Cordillere Blance в Андах, і в цей спосіб закріплює свої позиції на ринку товарів для альпінізму. До асортименту фірми додається альпіністське спорядження: кішки та льодові інструменти. В 1962 році виготовлені надзвичайно легкі на той час кішки, завдяки яким фірма підтвердила свою серйозну позицію на ринку спорядження для гірських видів спорту. В 1978 році Salewa виконує наступний впевнений крок - розширює асортимент продукції одягом.
В 1979 році Salewa перший раз показує всі свої продукти з одним логотипом: Орлом — символом якості.
Після відкриття в 1982 році представництва в Австрії, фірма набирає міжнародних масштабів і налагоджує контракти в Європі, США, Японії та Новій Зеландії. Згодом успішний італійський імпортер Гайнер Оберраух (Heiner Oberrauch) і його компанія OberAlp стає отримує право на торгову марку Salewa та доводить до великого світового успіху. Сьогодні на найбільших європейських ринках: Німеччина, Австрія, Швейцарія, Італія, Франція та Іспанія існують філіали фірми Salewa. В 30 інших країнах фірма співпрацює з імпортерами.
Головна ціль фірми Salewa — це виготовлення найкращих продуктів у своїй галузі. Співпрацюючи з найкращими альпіністами, такими як Рейнхольд Месснер (Reinhold Messner), Ганс Каммерлендер (Hans Kammerlander), Курт Альберт (Kurt Albert) і Крістоф Гайнц (Christoph Heinz) Salewa була винахідником продуктів, що запровадили нові стандартами в світі спорядження. Нові продукти, такі як легка каска Krypton, перший намет без швів та інноваційні текстильні матеріали, передбачали великий інноваційний авторитет фірми.
У зимовому сезоні 2009/2010 Salewa показує колекцію одягу для гірських видів спорту поза конкуренцією - alpineXtrem Pro. Колекція стала результатом величезної кількості тестів, постійного вдосконалення та сотень правок дизайнерів. Результатом важких тестів на північній стіні гори Ейгер, на гранітних та льодяних стінах гори Taku Towers на Алясці, і високогірного сходження на Ama Dablam у Непалі, стали абсолютно нові продукти, створені професіоналами для професіоналів.
У 2014 році на офіційній зустріч дилерів в Австрії був представлений новий логотип Salewa. Головний символ компанії — орел — залишається. Попередній логотип, який існував 30 років, набрав форми, що демонструє безперервний прогрес і відданість найсучаснішим технологіям компанії. Появиться він на літній колекції одягу та спорядження 2015 року — році, коли Salewa святкуватиме 80 років з дати заснування.Карабін Salewa Hot G3 Bent

Карабін Salewa Hot G3 Bent

Наявність:  2

Міцний класичний карабін.Технічні характеристики:Розмір: 100 x 64 ммПоздовжнє навантаження на розрив..

190 грн. 349 грн.

Карабін Salewa Hot G3 Straight

Карабін Salewa Hot G3 Straight

Наявність:  2

Міцний класичний карабін.Технічні характеристики:Розмір: 100 x 64 ммПоздовжнє навантаження на розрив..

190 грн. 349 грн.

Карабін Salewa Hot G3 Wire

Карабін Salewa Hot G3 Wire

Наявність:  2

Міцний класичний карабін.Технічні характеристики:Розмір: 100 x 64 ммПоздовжнє навантаження на розрив..

190 грн. 349 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінки)