ITW Nexus / США

ITW Nexus / США
ITW Nexus — відомий у світі бренд з виробництва пластикових пряжок для різних потреб і різних модифікацій. Особливо міцні, якісні та довговічні пряжки виготовляються з ацеталу та нейлону. Компанія ITW вже відсвяткувала своє 100-річчя. Вона була заснована в США в 1912, виробляла і продавала інструменти для різання, поступово розширюючи асортимент до зварювальних апаратів. У 40-ті роки компанія починає виробництво пластикових деталей та кріплень. Для розвитку цього напряму створено підрозділ Fastex.
Перші пластикові пряжки на ITW Nexus були розроблені у 1977 році. Це був новий винахід, в якому пряжки замикалися особливо надійно. Тоді ж почалося швидке зростання виробництва кріплень від ITW у всьому світі, особливо для автомобільної промисловості.
У 80-ті роки компанія серйозно збільшила свої доходи завдяки покупці провідного виробника пластикових та металевих кріплень - Signode. З'являється новий підрозділ Nexus, що спеціалізується на постачання пластикової продукції.
Зараз фурнітура ITW Nexus використовується в різних пристроях: від військового екіпірування і серйозного технічного обладнання до дитячих колясок. Не рідко вона є частиною таких складних продуктів як автомобіль або побутова техніка. Виробництво компанії розташоване у США, Європі та Азії. Компанія серйозно підходить до промислового дизайну своїх виробів, вважаючи його поєднанням прикладного мистецтва з наукою. В результаті народжуються речі не тільки ергономічні та зручні, а й конкурентоспроможні на вигляд.

Фастекс 20мм ITW Nexus Onyx SR чорний/сірий

Фастекс 20мм ITW Nexus Onyx SR чорний/сірий

Наявність:  1

Side Release Buckle Високоякісна застібка-фастекс під стрічку 20 мм з одностороннім регулюванням ре..

15 грн. 22 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінки)