Запальнички. Купити запальничку

Запальничка – пристрій для отримання вогню. Залежно від конструкції та використовуваного палива може бути газовою, бензиновою або електричною.
Компактна, легка, герметична запальничка потрібна не тільки курцеві. Вона необхідна у поїздках та походах, її місце у будь-якій аптечці та в бардачку. Красива надійна запальничка також стане приємним подарунком.
Запальнички із захистом від вітру, якими є запальнички бренда MFH, чудово справляються зі своїм призначенням у будь-яку погоду. Залишається тільки підібрати корпус - кольоровий або однотонний, матовий або полірований.
У газових запальничках як паливо використовуються зріджена суміш пропану і бутану, яка після проходження через редуктор випаровується, утворюючи легкозаймисту суміш газу і повітря.

У цій позначці немає товарів.


Як паливо для запальничок найчастіше використовуються рідкі вуглеводні, що легко випаровуються, найчастіше бензин для так званих бензинових запальничок і зріджені вуглеводневі гази для газових запальничок. Принципова різниця між ними в тому, що паливо газових запальничок випаровується дуже швидко і тому міститься в герметичних контейнерах під невеликим тиском, утвореним парами газу, що випаровується. У бензинових запальничках горять пари бензину.
Перша газова запальничка, кресало Деберейнера, була винайдена Йоганном Вольфгангом Деберейнером у 1823 році. У ній водень, що хімічно одержується, каталітично підпалювався на платині. Незважаючи на вибухонебезпечність водню та використання їдкої кислоти, вона вироблялася до 1880 року.
Також існували механічні кресала, зроблені на основі збройових крем'яних замків. На основі цих ідей у 1867 році компанія Cartier отримала патент на запальничку. Проте значний розмір класичного кресала на основі кремнію та заліза не дозволяв зробити малогабаритну запальничку. Ситуація кардинально змінилася у 1903 році, з відкриттям фероцерію бароном Карлом Ауером фон Вельсбахом. Цей сплав, замінивши залізо в кресал, дозволив замінити незручний мінерал кремінь на звичайну сталь. І сьогодні мішметали є основою для виготовлення кресальних каменів для запальничок. Тоді крем'яна запальничка і знайшла конструкцію, що практично без змін дійшла до наших днів: зазубрене сталеве коліщатко висікає іскру з фероцерієвого кресала, а іскра підпалює просочений бензином гніт або газ, що виходить з клапана.