Гучні прогнози: що буде з криптовалютою в 2024 році?

Гучні прогнози: що буде з криптовалютою в 2024 році?

2023 рік став для цифрового середовища одним із значущих завдяки наступним подіям, які відмітив крипто-сайт: капіталізація ринку зросла на 95%; ключові гравці вистояли, незважаючи на дію та натиск регуляторів; «заворушився» запуск спотових ETF на ВТС та ЕТН; багато країн легалізували цифрові активи. Орієнтуючись на це, аналітики та експерти продовжують робити прогнози щодо курсу крипти, вартості окремих монет, лідируючих позицій та напрямів зміни в роботі традиційних фінансових систем. Щоб зробити об’єктивну оцінку, варто проаналізувати основні висновки щодо цифрового світового середовища.

Топ криптовалют 2024-ого: що залишиться, а які проєкти можуть зникнути?

Чарльз Мангер, віце-голова Berkshire Hathaway, притримується думки про те, що більшість проєктів, а, відповідно, і інвестицій скоро знеціняться. Варто сказати, що інвестор завжди був противником розвитку блокчейн-технології.

Сьогодні можна нарахувати близько 2 млн. проєктів, які пропонують свою криптовалюту онлайн. Їх можна класифікувати на:

  • Популярні та затребувані.
  • Морально застарілі.
  • Недорозвинені.
  • Ті, що вже виконали свою задачу.

Відповідно, очищення галузі – це стандартний та природний процес, якого варто очікувати, якщо технологія не має революційності, а онлайн-курс криптовалют вже давно не рухається. Проте варто звернути увагу, що такі вислови не стосуються фундаментальних проєктів, типу Bitcoin, Ethereum, Solana, Tron, Cardano та інших прикладів монет зі списку криптовалют 2024 року.

Цінові зміни ВТС

З цього приводу існує декілька теорій та поглядів. Одна з них зазначає, що вартість основної крипти може зрости до $524 000. Це стане можливим відразу після проведення халвінгу. На 2024 рік пікова вартість Біткоїну може становити $55 000. Проте діапазон може сягати неймовірних сум. Але представлена теорія має свої сумніви, бо існує значний пул ліквідності, який розташований нижче $25 000, тому падіння курсу до позначки, що нижче цього значення, також ймовірне.

Друга теорія стосується реалістичних показників після халвінгу. Розраховувати на стрімке зростання відразу не варто, тому показники 2 та 3 халвінгу – це те, на що варто орієнтуватись. Якщо вартість ВТС буде становити $40 тис. під час халвінгу, то можна сміливо розраховувати на цінову позначку в $80 тис., що підтверджується аналітикою найкращих сайтів криптовалюти.

DeFi може втратити перспективу

Головний недолік DeFi, як зазначає JP Morgan, полягає в відсутності можливості інтеграції з традиційною фінансовою системою. Токенізація реальних активів доволі повільна, тому і залишається лише на експериментальній стадії. Додатково можна ще виділити фактори сповільнення розвитку DeFi:

  • Відсутність регулювання або хоча б нормативних правил галузі.
  • Фрагментація.
  • Відсутня консолідація між платформами.
  • Цифрові валюти центральних банків не впроваджуються так швидко, як це хотілося б.

Проте точно сказати, чи це ймовірно, важко, бо функціонально неможливо точно передбачити, яка криптовалюта зростатиме у 2024 році. Єдине, що можна точно зазначити – криптосектор очікує цікавих змін.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Популярні статті

Токовские водопады – втроем на велосипедах

Токовские водопады – втроем на велосипедах

Начало мая – одно из самых красивых времен года и уже несколько лет в эти дни мы выезжаем на велосипедах в новые места по Украине. Например, у нас были совершенно необыкновенные поездки по Кировоград..

Дропшипінг

Дропшипінг

Шановні партнери! У зв'язку з війною, співпраця по дропшипінгу припиняється. Швидше за усе, назавжди. Усім бажаємо миру! ..

Жук, которого нельзя трогать (майка - Meloe proscarabaeus)

Жук, которого нельзя трогать (майка - Meloe proscarabaeus)

Хочу поделиться сведениями о пробежавшей по дороге козявочке (видео прилагается). Она была так велика, что мы увидели её с велосипедов - иссине-черная, сантиметров пять в длину и - жирная. Привычный..

Токовские водопады 27.04.2019

Токовские водопады 27.04.2019

Поезд в Апостолово отбывает из Херсона в 9:35. Уже в 9 началась посадка и, учитывая количество выходных, на него устремилась уйма людей! Пока мы спешно разбирали и упаковывали велосипеды, я догадала..