Green Tramps / Україна

Green Tramps / Україна

Ми створюємо неможливе, щоб забагатити ваші пригоди або спростити ваше повсякденне життя!
Смачно - не означає довго або складно! Процес приготування звичайної традиційної їжі може забирати велику кількість часу і сил, а також може бути досить трудомістким і важким, особливо якщо страва вимагає особливих кулінарних навичок. Численні години разморожування, варіння, тушкування або смаження м'яса, приготування гарніру або супів, нарізки овочів і фруктів - все це може бути вельми і вельми виснажливим і зовсім не апетитним. Процес приготування їжі Green Tramps позбавлений всіх цих недоліків - він у багато сотень разів простіше, швидше і зручніше! Вам всього лише досить просто додати окропу у упаковку-пакет, гарненько перемішати і закрити на герметичну застібку-блискавку Ziplock (зіплок). Через 7-10 хвилин у вас буде смачний і ситний обід (вечеря, сніданок), що не вимагає додаткової тари. Смакуйте його відразу або відкладіть на потім - упаковка зручна навять при вживанні на ходу!
Наш рецепт - це найкращі овочі та фрукти, високі стандарти якості та безпеки продукції, наша любов до того, що робимо. Процес сушки сировини здійснюється за допомогою інфрачервоних променів, що гарантує максимальне збереження енергетичної цінності продуктів, вітамінів та їх корисних властивостей.Товари цього виробника відсутні.

Дегідрована їжа, що це?
Дегідратація - технологія сушки продуктів. Під час обробки з них рівномірно видаляється волога, а всі корисні речовини залишаються. Термін зберігання дегідрадованих продуктів збільшується в десятки разів. Використовуючи Інфрачервоний метод дегідратації (в якості нагрівача використовується лампа з інфрачевоним випромінюванням) ми забезпечуємо більш якісну сушку, що дозволяє нам максимально зберегти корисні властивості продуктів.
Дегідрована їжа - це звиклі для нас страви у новій, більш зручній формі.

Дегідрована їжа має свої переваги:
- мала вага
- компактна упаковка
- великий термін зберігання
- до складу входять натуральні та корисні продукти
- швидкість і простота у приготуванні
Дегідрована їжа береже час для відпочинку та служить прекрасним джерелом енергії. Вона забезпечує повноцінне харчування у будь-яких умовах. Дегідрована їжа проста у приготуванні. Достатньо залити вміст пакету окропом, почекати кілька хвилин і страва готова.
Смачного!