Coghlan's / Канада

Coghlan's / Канада
Компанія Coghlan's LTD відома як світовий лідер у виробництві аксесуарів для кемпінгу і туризму. Компанія заснована 1959 року і розташована в місті Вінніпег, штат Манітоба, Канада; Coghlan's - сімейна компанія, яка робить основний акцент на високій якості та інноваціях.
І все почалося з тостера...
Перед тим, як заснувати власну компанію, Норм Кохлан продавав гасові лампи, кемпінгові печі, ліхтарі, свічки та запчастини до них у місті Вінніпег. У 1959 році він купив невелике приміщення в передмісті Вінніпега, де заснував власне виробництво. Спочатку компанія Coghlan's Gas Appliances була сконцентрована на виробництві бензинових ламп, печей, які на той час були доволі популярними у Вінніпезі. Пізніше Норм додав до асортименту такі товари як намети, спальні мішки, надувні матраци. Туристи, які приходили до Норма заправити або відремонтувати своє спорядження, із задоволенням брали напрокат або купували туристичне, кемпінгове спорядження та аксесуари.
Згодом Норм дійшов висновку, що його покупці хотіли б готувати тости на природі на власних бензинових пальниках. Якраз такий продукт уже вироблявся американською компанією і був би бажаний в асортименті роздрібного магазину Coghlan's. Навівши довідки і дізнавшись про те, що виробництво цього продукту було припинено, Норм купив винахід і заснував виробництво тостера. Так почалася історія дистрибуції та виробництва товарів під торговою маркою Coghlan's. The Camp Stove Toaster виробляють у Вінніпезі, Манітоба з середини 60-х років. Відтоді було продано понад сім мільйонів тостерів моделі 504D.
Успіх компанії Coghlan's базується на трьох китах:
- Пильна увага по відношенню до кінцевого споживача;
- Високопрофесійні працівники з величезним досвідом;
- Вдала політика щодо впровадження на ринок нових продуктів і сувора служба контролю над виробництвом.
З огляду на те, що виробничі та складські потужності компанії розташовані в місті Вінніпег, Канада, і Сент Пол, США, Coghlan's є найбільшим постачальником аксесуарів для кемпінгу і туризму на території США і Канади. Крім цих країн, ринок збуту компанії досить великий: Південна Америка, Європа, Африка, Азія та Австралія! У 2008 році товари під торговою маркою Coghlan's прийшли і в Україну!
На даний момент, асортимент компанії налічує понад 450 товарів, створених з урахуванням досвіду в outdoor і покликаних зробити ваше життя комфортним і приємним. Де ви не були - на природі, в пішому поході, на риболовлі, пробиралися через глуху гущавину або перебували з сім'єю на пляжі біля улюбленого озера, знайте, що всі наші товари були протестовані в цих умовах.

Світильник для переносного холодильника Coghlan's Cooler Light

Світильник для переносного холодильника Coghlan's Cooler Light

Наявність:  1

Легко підсвітить ваш переносний холодильник... точно так само як і світильник у домашньому холодильн..

190 грн. 513 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінки)