Alocs. Товари Alocs в Україні

Alocs. Товари Alocs в Україні
Компанія Alocs є брендом найвищого класу для туристичного посуду та посуду для кемпінгу.
Починаючи з самого моменту створення компанії, ще далекого 2007 року, нами було обрано шлях лише покращення якості. На сьогоднішній день вся наша продукція відповідає всім жорстким вимогам міжнародних стандартів якості ISO9001 та екологічної безпеки ISO14001.
Представлена у нас продукція для кемпінгу та туризму стане просто незамінною і як для нехай навіть невеликої вилазки на природу, так і багатоденних туристичних походів. Наша команда знає, що по-справжньому комфортний відпочинок чи то на природі, чи то в кемпінгу вимагає якісних надійних і по-справжньому корисних речей.
До основних переваг продукції для відпочинку на природі від Alocs слід віднести:
По-перше, це мабуть, найкраще співвідношення якості та вартості. Наш покупець отримає продукцію ТОП класу, яка має найкраще співвідношення своїх технічних даних, функціонального дизайну сучасних наукових досягнень в області посуду для відпочинку за цілком розумні гроші.
По-друге, це практичність. Вся представлена у нас продукція відповідає світовим стандартам екологічної безпеки та якості. І ми готові поручитись, що посуд для кемпінгу ALOCS буде надійним помічником для активного відпочинку на природі. По-третє, це простота при експлуатації. Маючи наш багаторічний досвід розробки різних видів посуду для активного відпочинку, кемпінгу та туризму, нашими фахівцями були підібрані оптимальні способи, як установки, так і застосування всіх наших товарів.

Ложковилка складна 18 грам Alocs

Ложковилка складна 18 грам Alocs

Наявність:  7

Складна ложковилка конструкції з легкого сплаву анодованого алюмінію. Легко миється, стійка до короз..

145 грн. 213 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінки)