Призначення:
HEY-Sport® Combi Wash - спеціальний миючий засіб для виробів з комбінаціями шкіри та текстилю. Очищає шкіру та всі комбінації шкіри та текстилю без негативного впливу на кольори. Зберігає функціональність швів та з'єднань різних матеріалів. Зберігає шкіру гладкою та еластичною, забезпечуючи її початкову форму, функціональність та довговічність.

Характеристики:
Флакон 250 мл. Розрахований на 6 прань.

Опис
Багато виробів виготовлено з комбінації різних матеріалів, наприклад, поєднання шкіри та текстилю на штанах, шкіряних рукавичках, мотоциклетному одягу чи бриджах для верхової їзди. Такий одяг часто поєднує в одному виробі якості різних матеріалів, наприклад, здатність дихати, водопроникність, опірність до розривів та еластичність.
Мийний засіб та догляд за комбінованими виробами, зокрема, зі шкіри та текстилю, є серйозною проблемою для звичайних миючих засобів. Зазвичай використання таких засобів призводить до зневоднення та знежирення виробів з натуральної шкіри. Вже під час сушіння виробу стає очевидним, що шкіра стала жорсткою та ламкою, та/або навіть частково втратила форму. HEY-Sport COMBI Wash розроблений спеціально для підтримки виробів із комбінованих матеріалів у найкращій формі. Засіб гарантує оптимальний догляд за речами з комбінації шкіри та текстилю, забезпечуючи м'яке та ретельне очищення. Функція регуляції ліпідів дозволяє шкірі залишатися м'якою та еластичною.

Рекомендації з догляду
Сушіть вироби повільно, бережіть від потрапляння прямих сонячних променів, за необхідності використовуйте відповідне просочення.

Властивості продукту
Ретельне очищення
Створено спеціально для догляду за виробами з комбінації шкіри та текстилю.
Дозволяє зберегти специфічні властивості матеріалу
Спеціальні добавки зберігають еластичність шкіри та оберігають її від деформації.
Біологічно розкладаємо
Результати дерматологічних тестів: «Дуже добре»

Виробництво: Німеччина

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Миючий засіб для шкіри та текстилю Hey-Sport Combi Wash 250мл

  • Виробник: Hey Sport
  • Артикул або код товару: 207300
  • Наявність: 2
  • 370 грн.
  • 185 грн.


0 відгуків / Написати відгук


Доставка: Нова Пошта
Оплата: Приват, Монобанк, безготівка