• Прапор Австралії 60х90см

Прапор Австралії зі смужкою для кріплення.
Розмір: 60х90 см.
Тканина: поліестер

Прапор Австралії: значення кольорів та кількість зірок. Прапор Австралії (співвідношення сторін 1:2) є полотнищем синього кольору - символ океану, що оточує її з усіх боків.
У першій чверті прапор Великобританії – символ приналежності до Британської співдружності; під прапором Великобританії – біла семипроменева зірка Союзу. Сім променів символізують сімох членів Союзу; у правій половині - п'ять білих зірок сузір'я Південний Хрест, включаючи маленьку п'ятикутну (символ федерального округу Канберру). Це відмінність прапора Австралії від прапора Нової Зеландії, на якому зображено лише чотири великі зірки сузір'я Південний Хрест: гама (Гакрус), бета (Мімоза), дельта, епсілон та альфа (Акрукс).
Розташування зірок та їх величина затверджено законодавчо. В Законі сказано, що прапор «символізує вільних і демократичних людей різних націй, об'єднаних традиціями, звичаями та однією метою. Прапор належить усім австралійцям, незалежно від їхнього походження. Право та обов'язок кожного громадянина країни надавати прапору шана».


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Прапор Австралії 60х90см

  • Виробник: КНР
  • Артикул або код товару: AUS
  • Наявність: 2
  • 160 грн.
  • 90 грн.


0 відгуків / Написати відгук


Доставка: Нова Пошта
Оплата: Приват, Монобанк, безготівка

Теги: прапори англомовних країн, прапори 60x90