Повідомлення про розпродаж товару

FMS-108 FAMILY - потужний сімейний пальник із п'єзопідпалом, виготовлений із нержавіючої сталі. Ця модель має найбільшу конфорку в класі, що забезпечує інтенсивне та стабільне полум'я. Лапки-тримачі мають чотири режими. Це дає змогу використовувати як найменший посуд при складених лапках, так і найбільший при розкладених лапках. У розкладеному вигляді діаметр корисної поверхні становить 285 мм, що дає змогу готувати їжу навіть у дуже великому посуді діаметром до 300 мм.

П'єзоелектричний елемент забезпечує легкий і надійний підпал. Регулятор полум'я дає змогу плавно і легко контролювати інтенсивність вогню. Навколо конфорки є вбудований вітрозахисний екран, що дає змогу готувати у вітряну погоду.

Газовий пальник FMS-108 FAMILY забезпечений ніпелем, особливою системою запобігання втраті палива в разі багаторазового приєднання і від'єднання змінного картриджа. Він дає змогу в рази знизити витрату життєво необхідного палива в подорожі. Ця модель чудово підходить для використання з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701. Складні опори космічного дизайну роблять пальник дуже стійким. Надійна і проста система складання ніжок легко дає змогу скласти пальник для зручності транспортування. FMS-108 FAMILY також підходить для використання в приміщенні. А оптимальна висота допоможе Вам ще більше полюбити приготування їжі як у приміщенні, так і на природі.

Пальник випускається з 2010 року.


Характеристики

Вага: 915 г

Потужність: 3560 Вт

Підходить для кемпінгу, автомандрівників і сімейних походів. Підходить для використання в приміщенні.

1 літр води закипає за 3 хвилини 10 секунд. За умов: (ГОСТ 2939-63) Атмосферний тиск 760 мм рт. ст., температура повітря 20⁰С, вологість 0%, температура води 20⁰С, а також нового повного змінного газового картриджа стандарту EPI-GAS марки Fire-Maple.

Витрата палива при використанні фірмових змінних картриджів Fire-Maple серії FMS-G при максимальному режимі горіння становить: Змінний картридж FMS-G3, 110 г ~30 хвилин, змінний картридж FMS-G2, 230 г ~60 хвилин і змінний картридж FMS-G5, 450 г ~97 хвилин.

Важливо! Експлуатація газового пальника Family (арт. FMS-108) з окремим вітрозахисним екраном допускається, якщо відстань між пальником і вітрозахисним екраном не менше 3 см від будь-якої деталі пальника! Нехтування цим попередженням тягне за собою ризик пошкодження пальника, оскільки пальник досить потужний.

Важливо! Перед кожним приєднанням змінного газового картриджа до пальника завжди перевіряйте вузол приєднання (нагвинчування) як газового картриджа - на відсутність сміття і сторонніх предметів, так і пальника - на наявність і справний стан кільця ущільнювача, відсутність сміття і сторонніх предметів. У разі виявлення будь-яких дефектів у цих вузлах припиніть подальшу експлуатацію і передайте картридж або пальник до сервісу або в місце придбання. Не намагайтеся усунути дефекти самостійно! У разі виявлення сміття - видаліть його. Уважно огляньте очищене від забруднень місце і, переконавшись у відсутності сміття, під'єднайте картридж до пальника. Якщо під час повороту вентиля до і під час підпалювання конфорки пальника газ не надходить - закрийте вентиль, від'єднайте картридж і припиніть подальшу експлуатацію. Засмічений пальник передайте в сервіс або фахівцям для усунення засмічення. Прагніть не допускати потрапляння сміття в ці вузли. Це дасть змогу уникнути засмічення і пошкодження кілець ущільнювачів.


Переваги та особливості

- Найвища потужність полум'я в класі.

- Найбільша конфорка в класі.

- Регулятор дає змогу плавно і легко контролювати інтенсивність полум'я.

- 4 режими лапок-тримачів. Дає змогу використовувати як найменший посуд, так і найбільший.

- Опорні ніжки, що складаються.

- Зроблена з нержавіючої сталі.

- Забезпечує максимальну підтримку посуду.

- Система п'єзоелектричного підпалу.

- Високий показник стійкості посуду.

- Ніпель. Система запобігання втрати палива при приєднанні-від'єднанні змінного картриджа.

- Використовується з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701.

- Система попереднього підігріву палива дає змогу експлуатувати пальник цілий рік.

- Два модельованих штатних екрани.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Газовий пальник Fire-Maple FMS-108

  • Виробник: Fire Maple
  • Артикул або код товару: FMS 108
  • Наявність: 1023
  • 3724 грн.


0 відгуків / Написати відгук


Доставка: Нова Пошта
Оплата: Приват, Монобанк, безготівка