Познайомтесь з Fire-Maple FMS-108 FAMILY – не просто газовим пальником, а справжньою кулінарною станцією для цілої родини! Цей красень, виготовлений із нержавіючої сталі, – як танк серед пальників, невразливий і надійний. З його допомогою готувати їжу стає не просто легко, але й весело!
Ця модель може похвалитися найбільшою конфоркою в класі, що забезпечує інтенсивне та стабільне полум'я, немов у кухонній плиті. А лапки-тримачі? Вони мають чотири режими, дозволяючи використовувати посуд будь-якого розміру – від мініатюрного чайника до величезного казана.
П'єзоелектричний елемент гарантує легкий і надійний підпал, а регулятор полум'я дозволяє плавно контролювати інтенсивність вогню. Вітрозахисний екран? Звісно, є! Тепер ви можете готувати навіть у вітряну погоду без жодних проблем.
А ось що робить FMS-108 FAMILY особливим: ніпель із системою запобігання втраті палива, що дозволяє економити пальне під час походу. Підходить для різьбових картриджів будь-яких типів і може під'єднуватися до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701. А складні опори космічного дизайну роблять пальник стійким, як фортецю.
Цей пальник ідеальний не тільки для відкритого повітря, але й для використання в приміщенні. І зі своєю оптимальною висотою він обов'язково стане вашим улюбленим помічником у приготуванні їжі де б ви не знаходились.
Fire-Maple FMS-108 FAMILY – це не просто пальник, це ваш новий кулінарний компаньйон, який робить готування їжі справжнім задоволенням, незалежно від того, чи ви на природі, чи у власній кухні. І випускається він з 2010 року, тож має чимало задоволених користувачів!

Характеристики
Вага: 915 г
Потужність: 3560 Вт
Підходить для кемпінгу, автомандрівників і сімейних походів. Підходить для використання в приміщенні.
1 літр води закипає за 3 хвилини 10 секунд. За умов: (ГОСТ 2939-63) Атмосферний тиск 760 мм рт. ст., температура повітря 20⁰С, вологість 0%, температура води 20⁰С, а також нового повного змінного газового картриджа стандарту EPI-GAS марки Fire-Maple.
Витрата палива при використанні фірмових змінних картриджів Fire-Maple серії FMS-G при максимальному режимі горіння становить: Змінний картридж FMS-G3, 110 г ~30 хвилин, змінний картридж FMS-G2, 230 г ~60 хвилин і змінний картридж FMS-G5, 450 г ~97 хвилин.
Важливо! Експлуатація газового пальника Family (арт. FMS-108) з окремим вітрозахисним екраном допускається, якщо відстань між пальником і вітрозахисним екраном не менше 3 см від будь-якої деталі пальника! Нехтування цим попередженням тягне за собою ризик пошкодження пальника, оскільки пальник досить потужний.

Важливо! Перед кожним приєднанням змінного газового картриджа до пальника завжди перевіряйте вузол приєднання (нагвинчування) як газового картриджа - на відсутність сміття і сторонніх предметів, так і пальника - на наявність і справний стан кільця ущільнювача, відсутність сміття і сторонніх предметів. У разі виявлення будь-яких дефектів у цих вузлах припиніть подальшу експлуатацію і передайте картридж або пальник до сервісу або в місце придбання. Не намагайтеся усунути дефекти самостійно! У разі виявлення сміття - видаліть його. Уважно огляньте очищене від забруднень місце і, переконавшись у відсутності сміття, під'єднайте картридж до пальника. Якщо під час повороту вентиля до і під час підпалювання конфорки пальника газ не надходить - закрийте вентиль, від'єднайте картридж і припиніть подальшу експлуатацію. Засмічений пальник передайте в сервіс або фахівцям для усунення засмічення. Прагніть не допускати потрапляння сміття в ці вузли. Це дасть змогу уникнути засмічення і пошкодження кілець ущільнювачів.

Переваги та особливості
- Найвища потужність полум'я в класі.
- Найбільша конфорка в класі.
- Регулятор дає змогу плавно і легко контролювати інтенсивність полум'я.
- 4 режими лапок-тримачів. Дає змогу використовувати як найменший посуд, так і найбільший.
- Опорні ніжки, що складаються.
- Зроблена з нержавіючої сталі.
- Забезпечує максимальну підтримку посуду.
- Система п'єзоелектричного підпалу.
- Високий показник стійкості посуду.
- Ніпель. Система запобігання втрати палива при приєднанні-від'єднанні змінного картриджа.
- Використовується з різьбовими змінними картриджами будь-яких типів. Можливе під'єднання до цангового балона за допомогою адаптера FMS-701.
- Система попереднього підігріву палива дає змогу експлуатувати пальник цілий рік.
- Два модельованих штатних екрани.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Газовий пальник Fire-Maple FMS-108

  • Виробник: Fire Maple
  • Артикул або код товару: FMS 108
  • Наявність: 1023
  • 3920 грн.


0 відгуків / Написати відгук


Доставка: Нова Пошта
Оплата: Приват, Монобанк, безготівка