Мініатюрний відлякувач собак AD-100 являє собою електронний прилад, що носиться (зібраний в корпусі мініфонарика), що випромінює потужні ультразвукові коливання, чутні собаками і не сприймаються людиною. Випромінювання зупиняє агресивного собаку і звертає їх у втечу. Прилад особливо дієвий, якщо собака звернена у Ваш бік і поводиться загрозливо. Ультразвук не завдає собаці фізичної шкоди, а лише змушує її відчути сильний дискомфорт, панічний страх та бажання втекти. Найбільший ефект досягається при дії на агресивних бродячих собак. Прилад діє з відривом до 15 метрів, окремих випадках до 30-40 метрів. Найбільш сильний вплив відчувається на дистанції 5-10 метрів. Вже через 1 секунду після натискання кнопки Ви побачите результат. Його використовують поліцейські, листоноші та інші служби багатьох країн світу. Просто необхідний велосипедистам. Відлякувач собак заслужив велику довіру та визнання у світі.
Портативний електронний ультразвуковий відлякувач собак допоможе захистити Вас від нападу бездомних злих та агресивних собак на вулицях міста. Він ефективно відлякає собаку і збереже Вам здоров'я чи навіть життя. Цей невеликий відлякувач собак працює на батарейці і легко вміститься в кишеню чи жіночу сумочку.
Цей відлякувач собак просто необхідний у повсякденному житті, особливо жінкам та дітям. Також за допомогою даного відлякувача собак можна тренувати Вашу собаку різним командам – Ви побачите ефект від тренувань вже через 2 тижні. Це заміна свистка, який використовується кінологами. Собака на відстані буде беззаперечно виконувати Ваші команди, які Ви надсилаєте їй за допомогою приладу. Набагато простіше натиснути кнопку 1 або 2 рази, ніж кричати на вулиці до мене! або "Фу!"
Для власників собак прилад незамінний для виключення небажаних та небезпечних контактів з вуличними тваринами.

Характеристики ультразвукового відлякувача собак AD-100: Тендери: тренування собак, відлякування собак, LED підсвічування; Тендери: розміри: 130 X 40 X 22 мм; Тендери: вага: 98 г; Тендери: частота: 25 KHz; Тендери: звуковий тиск, 150 Дб Колір: жовтий Тендери: максимальне споживання струму: 130 mA;
живлення: 9V батарея типу «Крона» (до комплекту не входить)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ультразвуковий відлякувач собак AD-100 жовтий

  • Виробник: КНР
  • Артикул або код товару: AD-100
  • Наявність: 6
  • 252 грн.
  • 199 грн.


3 відгуків / Написати відгук


Доставка: Нова Пошта
Оплата: Приват, Монобанк, безготівка